Posuvné dveře EVERHOUSE šetří prostor | EverHouse.cz

Posuvné dveře

Pokud potřebujete optimalizovat prostor v domě nebo bytu posuvné dveře které dá se namontovat do stavebního pouzdra nebo na stěnu pomůže Vám v tom.

V naše nabídce naleznete nejčastěji vybírané posuvné dveře prosklené nebo plné.

Při nákupu si můžete vybrat y naše široké nabídky dekor a rozměry dveří i zárubní a také úchyty a zámky ze širokého sortimentu kování,

Zobrazit:
Tříděno podle:

Posuvné dveře do pouzdra ANDORA

Posuvné dveře do zdi ANDORA Deskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTO..

2 178 Kč Cena bez DPH: 1 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra BARI

Posuvné dveře do zdi BARIRámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF desk..

3 630 Kč Cena bez DPH: 3 000 Kč

Posuvné dveře do pouzdra BERGAMO 0/5

Interiérové posuvné dveře do pouzdra plné BERGAMO 0/5Rámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně ..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra BERGAMO 5/5

Rámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF desky(lisovaný papír), Není t..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra CORDOBA

Posuvné dveře do zdi CORDOBADeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní ob..

2 783 Kč Cena bez DPH: 2 300 Kč

Posuvné dveře do pouzdra DAKAR

Posuvné dveře do zdi DAKARDeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní obyč..

2 662 Kč Cena bez DPH: 2 200 Kč

Posuvné dveře do pouzdra ETNA

Interiérové posuvné dveře do pouzdra ETNARámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního ma..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra FORTE

Posuvné dveře do zdi FORTERámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF des..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra GENUA

Posuvné dveře do zdi GENUARámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF des..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra GRENADA

Posuvné dveře do zdi GRENADARámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF d..

3 388 Kč Cena bez DPH: 2 800 Kč

Posuvné dveře do pouzdra HAWANA

Posuvné dveře do zdi HAWANADeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní oby..

2 662 Kč Cena bez DPH: 2 200 Kč

Posuvné dveře do pouzdra KLASIK 1/3

Posuvné dveře do zdi KLASIK 1/3Deskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní..

2 481 Kč Cena bez DPH: 2 050 Kč

Posuvné dveře do pouzdra KLASIK 2/3

Posuvné dveře do zdi KLASIK 2/3Deskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní..

2 481 Kč Cena bez DPH: 2 050 Kč

Posuvné dveře do pouzdra Klasik Plné

Posuvné dveře do zdi Klasik PlnéDeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardn..

1 573 Kč Cena bez DPH: 1 300 Kč

Posuvné dveře do pouzdra LATINA

Posuvné dveře do zdi LATINADeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní oby..

2 481 Kč Cena bez DPH: 2 050 Kč

Posuvné dveře do pouzdra MADERA

Posuvné dveře do zdi MADERADeskové dveře jsou vyrobeny z MDF desek, které jsou potaženy kvalitní designovou fólií 3d (FOTOTAPETA)  nebo standardní oby..

1 573 Kč Cena bez DPH: 1 300 Kč